PO 21. září 2020

Aneta Langerová

Vážení přátelé,

 

nakonec se nám v hektickém čase podařilo najít společnou cestu k realizaci koncertu Anety Langerové ve Žlutém psu už toto pondělí. Akce proběhne NA ZAHRADĚ klubu, kde bude stát podium. Bude se tedy jednat o klasickou venkovní akci, na kterou se zatím opatření ještě nevztahují. Jedinou změnou je to, že slovenští Korben Dallas bohužel nebudou součástí tohoto spojení, neboť do Čech nemohou dorazit. Ale snad uslyšíme i v podání kapely Anet nějakou jejich píseň.. Pojďme si tedy společně užít možná jeden z posledních koncertů letošní sezóny.

 

VSTUPENKY I NA MÍSTĚ

 

 

 

PS: Věnujte prosím ještě pozornost následujícímu textu, který si pro vás připravila Anet s jejím týmem:

 

 

 

Naši milí, společnému projektu s kluky z Korben Dallas jsme věnovali více než rok úsilí. 

 

Tak dlouho trvalo, dokud se všechno naplánovalo, vymyslelo, složilo, nahrálo, vydalo.

 

Vyvrcholením všeho měly být společné koncerty, které byly plánované nejprve na jaro a později na nadcházející dny. 

 

Neustále měnící se podmínky pro organizaci koncertů v obou zemích, cestování a nepřestávající nejistota nám znemožnila odehrát koncerty v plánované podobě.

 

Zároveň nevidíme smysl v dalším přesouvání koncertů, protože nikdo z nás neví, kdy a jak se situace změní.

 

Vzdávat se ale nechceme, a proto jsme se rozhodli, že v Česku odehraje koncerty pouze Anet s kapelou a o slovenských koncertech vás budeme co nejdříve informovat.

 

Na koncerty budou platit vstupenky, které jste si koupili na původně plánované turné. Podmínky budeme měnit průběžně, jak se budou měnit nařízení státu a budeme vás informovat prostřednictvím předprodejních sítí, v kterých jste si vstupenky zakoupili.

 

Děkujeme vám za pochopení a podporu, které si velmi vážíme a doufáme, že si společně s kluky z Korben Dallas ještě někdy zahrajeme. 

Těšíme se na vás a věříme, že si koncerty bez kluků i tak společně užijeme.

Anet a tým

Otevřeno: 18:30

Start: 19:30

Vstupné na místě: 650 Kč

Vstupné předprodej: 590 Kč