29. listopad 2019

DNB Laminate w/ Mikkim

Na DNB Laminate tentokrát dorazí DJ a producent MIKKIM. Další pozvaní jsou VAANT, POPELKA , UNDERSIDE, KESPA , KROWAK, MIKE GOLDFINCH a DELIKT.-----------------------------------------------------------------------------------------

MikkiM

Producent,muzikant a DJ je skutečným průkopníkem propojení hudebních stylů. Jeho energií nabitá hudba a nekompromisně nabité djské sety dostávají do varu fanoušky napříč žánry po celém světě. Jako producent již vydal čtyři dlouhohrající desky, spoustu vinylů a nepočítaně digitálních singlů. Za své druhé album “Offbeat Rhapsody“, z části nahrávané v Kingstonu na Jamajce získal nejvyšší možné domácí ocenění, a sice cenu Anděl za album roku 2012. Z úspěchu alba těžil i nadále a jako historicky první český DJ byl v roce 2013 pozván i na jeden z nejprestižnějších světových festivalů Glastonbury.


Právě díky různorodosti své produkce a širokému DJskému záběru dokáže MikkiM rozproudit párty téměř jakéhokoli stylu. Je schopen zahrát sety plné současné našláplé bass music, jungle a drum & bass, stejně jako tvrdší tekno žánry kde jsou jeho doménou subžánry jako raggatek a hardtek. Sety se liší podle typu párty kde hraje, jedním si vžak můžete být jistí, s Mikkimem zažijete parádní mejdan! Na party ho za mikrofonem často doprovází jeden z nejlepších domácích MCs Dave Trumpeteer, který jeho sety obzvláštňuje i precizní hrou na trubku. Častá je i spolupráce s MC Turnerem, lídrem kapely Ting. Většína jeho tvrdší tekno produkce mu pravidelně vychází na jednom z nejrespektovanějších anglických labelů z této scény - Amen4Tekno. Nedávno pokořil další milník a vyšlo mu EP na legendárním britském jungle labelu Jungle Cakes.
Zahrál si již ve většině evropských zemí i na americkém kontinentu, častokrát jako headliner klubových nocí nebo festivalů,za sebou má vystoupení na prestižních zahraničních festivalech jako Glastonbury,Boomtown, Burning Man a mnoha jiných. Na svých deskách a živých vystoupeních mnohokrát spolupracoval se známými jmény, častokráte legendami svého žánru. Je také úzce propojen s unikátním pražským klubem Cross, kde má pár pater nad klubem své studio a základnu svého labelu Big Bong Records. V těchto dnech mu vychází nové album Tek Me Out .

Otevřeno: 21:00

Start: 21:00

Vstupné na místě: 150 Kč